کنترل کننده های ماشین آلات صنعتی

/کنترل کننده های ماشین آلات صنعتی
کنترل کننده های ماشین آلات صنعتی 2019-01-05T10:22:38+03:30

کنترل کننده و مانیتورینگ پرسهای ضربه ای

این کنترل کننده بصورت کاملا تخصصی و ارتقاء یافته برای کنترل تمامی اجزاء پرسهای ضربه ای، طراحی و ساخته شده است.سازگاری با انواع پرسهای ضربه ای از نظر نوع (افقی، عمودی، H-type ، C-type ، ساده ، نایکل جوینت) ازنظر تناژ (سبک، سنگین) از نظر تکنولوژی (تمامی پرسهای ضربه ای با ساختار کلاچ) و از نظر اپراتوری (دستی ، اتوماتیک) از ویژگیهای این کنترل کننده است. اجرای استانداردهای ایمنی، این کنترل کننده را به یکی از ایمن ترین سیستمهای کنترل در ماشین آلات صنعتی تبدیل کرده است.

کاتالوگ

دریافت کاتالوگ
اپراتوری
شرایط محیطی
تست کالیبراسیون

کنترلر جکهای بارگذاری اسکرو

استفاده از جکهای بار گذاری در بسیاری از آزمایشات مکانیکی کاربردهای عمومی دارد.
در آزمایشات محاسبات مقاومت کششی، مقاومت فشاری، منحنیهای تنش-کرنش و موارد مشابه به آنها، میبایست با یک نرخ بارگذاری تعریف شده، بار اعمال شده به نمونه را افزایش داده شود تا اهداف مورد نظر در استانداردهای تدوین شده برای هر آزمایش بدست آید.
این محصول قابلیت کنترل رنج وسیعی از موتورها و سایر ادوات جکهای بارگذاری را دارابوده و نتایج را در قالبهای مورد نیاز کاربران، در اختیار آنها قرار میدهد.

دریافت کاتالوگ
شرایط محیطی
کالیبراسیون

کنترل کننده سروو فیدر الکترونیکی

در صنایع مختلف، از جمله صنایع فلزی و فولادی، کارخانجات فلزکاری و واحدهای تولیدی بدنه و قطعات لوازم خانگی و در برخی کارگاههای تولیدی قطعات خودرو. خطوط پرسکاری بصورت پیوسته کار میکنند. در این خطوط تولید، ورق از روی کویل باز و صاف و اندازه شده و سپس وارد دهانه پرس برای عملیات پرسکاری، فرم، خمکاری، پانچ یا برش میگردد.
کنترل کننده برنامه پذیر فیدرهای الکترونیکی برنامه پذیر، یک ماژول تخصصی برای راه اندازی مجموعه فعالیتهای قبل از پرس است.
.

کاتالوگ
کالیبراسیون

 

شرکت فنی مهندسی تدبیر صنعت از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در حوزه اتوماسیون و هوشمندسازی  ماشین آلات صنعتی آغاز کرده و پس از ثبت رسمی و کسب تجربه کافی از سال ۱۳۹4 به اتوماسیون  ماشینهای آزمایشگاهی و پس از آن (۱۳۹۵)  به بخش طراحی و ساخت ماشین آلات ویژه ی آزمونهای صنعتی ورود کرده است. هم اکنون تیپ دوم از ماشین آزمایش سه محوری خاک را بعنوان یکی از مدرنترین جکهای بارگذاری، همتراز با شرکتهای بزرگ اروپایی ،جهت عرضه به آزمایشگاهها و پژوهشگاههای مکانیک خاک آماده نموده است.

کارهای اخیر

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی: اصفهان – بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان – شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان – ساختمان امید – واحد ۲۰۲

Phone: ۳۳۸۶۵۳۵۵- ۳۳۸۶۵۴۵۵ داخلی ۱۳۵۷ - 1335

Mobile: 0913-9605576

Fax: فکس : ۳۳۹۳۱۲۶۵ -۰۳۱

Web: tadbirsanatco.ir nb n